Świąteczne warsztaty rodzinne z Katarzyną Stelmarczyk

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce zaprasza mieszkańców Powiatu Słupskiego do udziału w świątecznych warsztatach rodzinnych z Katarzyną Stelmarczyk, realizowanych w ramach projektu Adventure dla Ziemi. Będą to warsztaty świąteczne z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Podczas zajęć uczestnicy przygotują świąteczne ozdoby, stroiki i kompozycje artystyczne.
Świąteczny warsztat ekologiczny nr 2 – Idą święta, być eko pamiętaj! Prowadząca: Katarzyna Stelmarczyk Termin: 11 grudnia 2021 r. godz. 10.00 (2h) Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz ich rodziców i dziadków. Maksymalna liczba osób w jednej grupie: 20 Wstęp wolny Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – zapisy obowiązkowe. Bezpłatny bilet: https://app.evenea.pl/event/875452-6/ Kontakt: a.zuraw@adventure.edu.pl Miejsce: Niepubliczna Szkoła Adventure w Ustce, ul. Darłowska 3b Warsztaty poprowadzi nauczycielka plastyki i techniki Katarzyna Stelmarczyk. Kasia uwielbia tworzyć rzeczy nieoczywiste, uważa, że żyjemy w nadmiarze rzeczy i nie powinniśmy produkować nowych przedmiotów tylko przerabiać już istniejące. Uwielbia tworzyć wspólnie z dziećmi, obserwować, jak podejmują wyzwania i pokonują własne ograniczenia. Sponsorami projektu są firma Milarex Sp. z o.o. i Fundacja Kaszubskie Słoneczniki.

Artykuł pochodzi ze strony: https://www.ustka.pl/pl/wydarzenie/0/7716/swiateczne-warsztaty-rodzinne-z-katarzyna-stelmarczyk