NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Willa Koepkego zmienia właściciela

    Pałacyk wybudowany po stronie zachodniej w porcie Ustka w latach dwudziestych dwudziestego wieku przez zamożnego, usteckiego armatora Koepkego po czterech nieudanych przetargach wreszcie została sprzedana. Początkowo władze Ustki wyceniły nieruchomość na dwa i pół miliona złotych, jednak nie znaleziono chętnych na zakup zdewastowanego budynku i atrakcyjnie położonej parceli. Stopniowo obniżano cenę, aż w końcu w drodze negocjacji sprzedano budynek wraz z działką za cenę dziewięciuset tysięcy złotych.

Ustka willa Koepkego 

  Nowy właściciel planuje remont willi i przeznaczenie budynku na funkcje hotelowe. W willi ma  działać pensjonat. Remont zaplanowano na dwa lata i po tym okresie kolejny pensjonat ubogaci ofertę lokalnej bazy noclegowej. Doskonała lokalizacja budynku w bliskim sąsiedztwie portu w Ustce i plaży zachodniej z pewnością będzie atutem tego obiektu noclegowego.

Miasto oprócz korzyści finansowych  w postaci niespełna miliona złotych zyska nowego płatnika podatku, Ustka  poprawi swój wizerunek, bowiem strona zachodnia portu usteckiego pod względem estetyki pozostawia  wiele do życzenia. Dzięki  nowym właścicielom  kolejny budynek dotychczas straszący turystów, będzie służył jego mieszkańcom jako miejsce pracy, miastu jako źródło podatków, a turystom i gościom jako miejsce noclegowe.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!