NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Ustka apartamenty

Noclegi pokoje na wczasy w Ustce

    Ustka apartamenty oferuje w różnych rejonach miasta i są to lokale przeznaczone do wynajmu stanowiące osobne mieszkania apartamentowo wyposażone, jak również  lokale typu apartament w hotelach i  pensjonatach w Ustce.

 Ustka apartamenty

   Cennym uzupełnieniem oferty usteckiej bazy noclegowej jeśli chodzi o sektor apartamentów są lokale tego typu wybudowane w  usteckim porcie. W miejscu, gdzie dawniej funkcjonowało przedsiębiorstwo połowowo-przetwórcze powstało kilka ładnych budynków, zwróconych frontem do portu dzięki czemu mieszkający w nich wczasowicze, turyści i stali mieszkańcy mogą podziwiać z okien, nie wychodząc z pokoi, niezależnie od stanu pogody ruch statków w porcie i życie portowe.

   Również po zachodniej stronie portu na osiedlu o nazwie "Na Wydmie"  można wynająć apartament w luksusowo wykonanych i nowoczesnych budynkach. Blisko stąd na szeroką i mniej zatłoczoną niż wschodnia plażę oraz do nadmorskiego, sosnowego lasu porastającego nadbrzeżne wydmy. Daje to duży komfort wypoczynku z dala od hałasu miasta, a jednocześnie blisko centrów rozrywkowych i promenady, gdzie skupia się życie kurortu. Klimat Ustki sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił, nie bez powodu wszak utworzono tu uzdrowisko. Osoby cierpiące na dolegliwości reumatyczne i schorzenia układu kostno-stawowego mogą korzystać z zabiegów w sanatoriach, jak również w prywatnych gabinetach jakie świadczą usługi lecznicze na terenie Ustki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!