NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Jarosławiec
Noclegi pokoje kwatery prywatne w Jarosławcu


   Niegdyś cicha i senna wioska rybacka wypełniona jedynie w czasie letniego sezonu turystami, rozbrzmiewająca gwarem i wrzawą kolonistów dziś stała się małym miasteczkiem nadmorskim. Z powodu uroczego położenia tej miejscowości i sielskości tu panującej dalekiej od zgiełku, betonu i asfaltu miast do Jarosławca co roku przyjeżdża coraz więcej turystów i amatorów wypoczynku nad morzem. Coraz wiecej osób chce wypoczywać nad morzem z dala od miasta.

   Jarosławiec jest właśnie taką nadmorską miejscowością. Infrastruktura turystyczna w postaci licznych smażalni, jadłodajni, stołówek i kafejek daje nam dostęp do zdobyczy cywilizacji, bez których trudno się obejść, jednocześnie wszystko to jest dostępne niemal na wyciągnięcie ręki, ale w oprawie z natury w postaci bliskiej plaży, w tle szum fal, a po przejściu kilkuset metrów znajdziemy się na nadmorskich polach lub w lesie. Właśnie z tego powodu turyści i wczasowicze licznie przybywaja do Jarosławca, by spędzić tu wakacje, urlop, lub choćby kilkudniowy pobyt. Baza noclegowa Jarosławca jest doskonale przygotowana, bez problemu więc znajdziemy tu noclegi w pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych, ośrodkach wypoczynkowych lub w domku kempingowym.

   Przed sezonem wakacyjnym i we wrześniu jest ciepło i słonecznie, turystów jest tu znacznie mniej, jest więc znacznie ciszej i spokojniej, a ceny pobytu nie wyłączając ceny noclegu są znacznie niższe. Z racji krótkotrwałego sezonu właśnie kwaterodawcy wynajmujący lokale w Jarosławcu zdecydowanie obniżają ceny wynajmu kwater prywatnych i pokoi, by zachęcić w ten sposób turystów do przyjazdu i pobytu w tej znanej i cichej przed i po sezonie miejscowości.

Jarosławiec 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!