NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Jarosławiec przygotowania do sezonu

Trwają prace modernizacyjne i inwestycje poprawiające stan sanitarny Jarosławca. Ten letni już niemal kurort nie we wszystkich miejscach dysponował siecią kanalizacyjną. To duży dyskomfort dla mieszkańców prowadzących działalność gospodarczą polegającą na wynajmowaniu kwater, pokoi i domków letniskowych przyjeżdżającym tu co roku masowo  turystom i wczasowiczom.

Trwa rozbudowa ifrastruktury komunalnej w Jarosławcu. Remontowana jest główna ulica wiodąca wzdłuż brzegu. Na chwilę obecną ulica jest nieprzejezdna, zerwana została nawierzchnia, a pod nią będzie kładziona instalacja kanalizacyjna. Piękna aleja wysadzana kasztanami zyska nową nawierzchnię z polbruku. Prace remontowe i modernizacyjne mają być zakończone przed sezonem letnim.

  Brak kanalizacji i korzystanie z szamb w tej części tak popularnej miejscowości letniskowej nad Bałtykiem był poważnym problemem zarówno dla mieszkańców i gości, jak również dla władz lokalnych. Teraz po podłączeniu do kanalizacji i instalacji zbiorczej mieszkańcy odczują wyraźny komfort, a przyroda i środowisko tylko na tym zyska.

Jarosławiec przygotowania do sezonu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!