NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Wynajem kwater

 Kwatery prywatne i pokoje nad morzem

   Wynajem kwater jest w nadmorskich miejscowościach popularnym sposobem i rodzajem zakwaterowania. Pokoje wynajmowane przez kwaterodawców prowadzących tego typu działalność nie są drogie, wypoczynek i wczasy nad morzem stają się więc dostępne nawet dla niezamożnej części społeczeństwa.

   W ostatnich latach po zmianach ustrojowych pracownikom małych firm coraz trudniej uzbierać na wakacyjny wyjazd, zwłaszcza, gdy pracuje tylko jedna osoba w rodzinie. Fundusze socjalne małych zakładów pracy przeważnie nie umożliwiają dużego dofinansowania wypoczynku pracownika i jego rodziny, jak to ma jeszcze miejsce w przypadku górnictwa węgla kamiennego czy hutnictwa. Stąd pobyty nad morzem coraz krótsze.

   Z pewnością ma to też duży wpływ na regenerację organizmu osób wypoczywających. Aby zmiana klimatu wywarła jakikolwiek wpływ na regenerację organizmu powinno się spędzić w nowym miejscu, gdzie spędzamy urlop conajmniej dziesięć dni. Rzeczywistość jednak pokazuje nam realny stan finansów turystów i wczasowiczów. Kwaterodawcy wynajmujący pokoje gościnne i pokoje z łazienkami, oraz innego typu obiekty noclegowe rejestrują coraz krótsze pobyty wczasowiczów w nadmorskich miejscowościach.

   Jest to również znamię czasu i ciągłego pośpiechu w jakim żyjemy. Niektórych z wczasowiczów stać na dłuższy urlop, jednak nadmiar obowiązków nie pozwala na dłuższy wypoczynek.

Zapraszamy szukających pokoju czy też noclegu w apartamencie do korzystania z naszej bazy noclegowej, w której przedstawiamy reklamy, oferty i ogłoszenia właścicieli turystycznych obiektów noclegowych rozlokowanych we wszystkich nadmorskich miejscowościach.

Bałtycka  Baza Noclegowa  życzy Państwu miłego wypoczynku i wczasów nad morzem.

Ustka, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Międzyzdroje, Mielno, Grzybowo, Darłowo, Jarosławiec, Darłowo, Rowy,Łeba, Władysławowo, Puck, Jastarnia, Hel, Sopot, Gdynia i Gdańsk czekają na turystów i wczasowiczów .

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!