NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Kwatery prywatne

 Tanie pokoje nad morzem

   Kwatery prywatne w nadmorskich turystycznych miejscowościach są doskonałym uzupełnieniem lokalnej pomorskiej bazy noclegowej. Tanie noclegi i pokoje w kwaterach prywatnych znajdują wzięcie i są poszukiwane głównie przez ludzi niezamożnych i przez klasę średnią. W dobie szalejącej recesji wczasy i wypoczynek skracany jest do minimum. Właściciele obiektów noclegowych notują coraz to krótsze pobyty turystów. Do rzadkości już dziś należy pobyt dwutygodniowy.

   Z reguły turyści przyjeżdżają na pobyty nie dłuższe niż pięć dni, a nierzadko zdarzają się tak zwani weekendowi turyści. Przed sezonem, lub po to zrozumiałe, ale w czasie głównego sezonu tak krótkie pobyty to dla wynajmujących kwatery dodatkowa praca związana z praniem pościeli i sprzątaniem oraz stres związany z przyjmowaniem kolejnych gości i zmartwieniem, czy przyjadą i o której godzinie. Ale mamy taki rynek, społeczeństwo ubożeje, więc cieszmy się, jeśli na Pomorze przyjeżdżają turyści choćby na krótkie pobyty.

   Rynek usług turystycznych bardzo się w ostatnich czasach rozwinął, dostępne są  najróżniejsze rodzaje noclegów, a turyści przebywający w nadmorskich miejscowościach nie mogą narzekać na nudę i brak rozrywki. Standardową rozrywką i atrakcją niemal każdej nadmorskiej miejscowości są wycieczki po morzu kutrem rybackim, lub statkiem wycieczkowym. Ponadto pozostaje zwiedzanie okolicy, romantyczne spacery po plaży, oglądanie zachodu słońca, a dla mniej romantycznych i szukających mocniejszych wrażeń pozostają dyskoteki i puby jakich w nadmorskich miejscowościach nie brak.

Noclegi nad morzem, pokoje z widokiem na morze czekają na Państwa. Zapraszamy do korzystania z naszej bazy, która z pewnością umożliwi każdemu szukającemu kwater prywatnych znalezienie taniego pokoju.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!