NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Jarosławiec noclegi

Pokoje  gościnne w Jarosławcu

     Jarosławiec noclegi oferuje w całym zakresie i przekroju usług hotelowych sektora turystycznego. Od pokoi gościnnych w domkach jednorodzinnych i willach prowadzących działalność typu wynajem kwater po apartamenty i pokoje z łazienką w pensjonatach i ośrodkach wczasowych.  Mieszkańcy Jarosławca  w głównej mierze utrzymują się z obsługi ruchu turystycznego. W  czasie lata przyjeżdża tu na wczasy i wypoczynek wielu turystów i gości.

   Plaża w Jarosławcu w centrum miejscowości właściwie nie istnieje. Dość wysoki klifowy brzeg zabezpieczono wysypując coś w rodzaju rafy z betonowych gwiazdobloków, które mają za zadanie chronić brzeg przed zniszczeniem. Typowej, piaszczystej plaży w tym miejscu nie ma. Dopiero kilkaset metrów dalej na wschód w kierunku Ustki jest piaszczysta plaża udostępniona dla turystów. Stoją tu również powyciągane na piasek plaży łodzie rybackie co stanowi dużą atrakcję dla turystów, którzy chętnie fotografują się  na tle tych łodzi.

  W ostatnich latach  w Jarosławcu wybudowano wiele nowoczesnych ośrodków wczasowych, oraz domków i willi, których właściciele wynajmują turystom pokoje. Jest to sposób na podreperowanie domowego budżetu, zwłaszcza, że w okolicy nie ma przemysłu , gdzie miejscowa ludność mogłaby znaleźć zatrudnienie. Ci, którzy wynajmują pokoje i kwatery prywatne często pracują również prowadząc sezonowe sklepiki i kioski z pamiątkami, a także znajdują zatrudnienie w pracujących sezonowo stołówkach w ośrodkach wczasowych, lodziarniach i smażalniach rozlokowanych na terenie Jarosławca. Po sezonie zaś większość mieszkańców tej sporej wioski pozostaje bez zatrudnienia.

   Jedynie rybacy, których tu w Jarosławcu niewielu pracują przy połowach ryb. Dzięki turystyce i urokowi morza jaki co roku przyciąga do Jarosławca tysiące wczasowiczów jej mieszkańcy nie przymierają głodem, a domy i posesje są zadbane i ciągle remontowane i modernizowane, by spełnić oczekiwania nocujących tu wczasowiczów.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!