NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Wyróżniony portal Gminy Ustka

Ocena portali internetowych samorządów lokalnych powiatu słupskiego   Internet jest dziś powszechnym już środkiem przekazu i sposobem komunikowania się lokalnych władz z mieszkańcami. Samorządy i urzędy miejskie zamieszczają na swoich stronach wiele przydatnych mieszkańcom informacji i ogłoszeń. Informatyzacja urzędów i samorządów, tworzenie stron internetowych tych organizacji i instytucji nie ominęła również powiatu słupskiego.

   W ostatnich dniach redaktorzy Dziennika Słupskiego dokonali oceny jedenastu portali internetowych gmin powiatu słupskiego i dwóch  portali  miejskich miasta Słupsk i miasta Ustki. Wyróżniony został portal Gminy Ustka za czytelność i przejrzystość szaty graficznej, dużo ciekawych informacji, a także za obszerną bazę noclegową dostępną na wymienionej stronie. Jako wyróżniającą się spośród pozostałych portali i stron internetową uznano również stronę internetową miasta Ustki.

   Obie strony uznano za ciekawe i systematycznie aktualizowane, przyjazne osobom szukającym informacji, zarówno obywatelom i mieszkańcom, jak i pomocne osobom, planującym odwiedzenie naszego regionu. Również potencjalni inwestorzy znajdą na wymienionych stronach informacje na temat prowdzonych przetargów i inwestycji. Ocenie podlegała zarówno strona merytoryczna portali, jak też wygląd zewnętrzny, grafika, nawigacja na stronie i przyjazność interfejsu, z którego korzystają również osoby niepełnosprawne, czy słabo widzące.

   W najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie rankingu stron internetowych powiatu słupskiego, co zmobilizuje właścicieli stron do regularnego uaktualniania zamieszczanych treści i atrykułów, a mieszkańcom da możliwość wypowiedzenia się i głosowania na ich zdaniem najlepiej prowadzoną stronę internetową lokalnego samorządu.


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!