NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Ustka - koniec rejsu

   Doskonała żeglarka pochodząca  z Ustki Natasza Caban  właśnie realizuje ostatni końcowy etap rejsu dookoła świata. Już 8 listopada  tego roku wypłynęła  w ostatni odcinek podróży, którego portem docelowym jest port w Honolulu na Hawajach. To właśnie  z tego portu licząca 31 lat dawna mieszkanka naszego miasta wypłynęła w roku 2007 , a przepłynęła już prawie dwadzieścia cztery tysiące mil morskich. 

 Gdy już przypłynie do portu w  Honolulu będzie prawdopodobnie najmłodszą polską żeglarką, której udało się samotnie opłynąć świat. Równocześnie  istnieje szansa,  by  została też pierwszą najmłodszą kobietą, która opłynąła w pojedynkę kulę ziemską. Tanasza Polska Ustka - tak nazywa się jej jacht  płynący pod polską banderą. Polscy obywatele, a szczególnie mieszkańcy Ustki mogą być  wyjątkowo dumni ze wspaniałego wyczynu tej doskonałej żeglarki o polskich korzeniach.

  Z ciekawością oczekujemy  na  przyjazd Nataszy do Ustki. Z pewnością po powrocie znajdzie czas by spotkać się z mieszkańcami i porozmawiać z nimi. Przekazać wrażenia i przygody. Na takie spotkania, oraz  morskie opowieści pani Nataszy Caban oczekujemy. Jej wyczyn z pewnością rozsławił Polskę na świecie. Gratulujemy odważnej miłośniczce  żeglarstwa, dla której żeglowanie jest celem samym w sobie, sposobem na życie i filozofią życiową. Koniec rejsu już blisko, czekamy więc na przyjazd wspaniałej Polki do rodzinnego miasta.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!