NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
102 mieszkania w Ustce

   Pięć nowych bloków, a w nich sto dwa mieszkania wybudowało Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Mieszkania wybudowane przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce mają być przeznaczone dla stu dwu rodzin, głównie przesiedlonych z budynków przeznaczonych do rewitalizacji. Koszt budowy nowego mini osiedla na ulicy Grunwaldzkiej - najdłuższej ulicy w mieście to siedemnaście milionów dwieście tysięcy złotych, z czego trzy miliony osiemset tysięcy złotych pochodzi z kasy miasta.

   Budynki wybudowano w dość krótkim czasie bowiem trzy lata trwała realizacja ich budowy. Przy blokach wybudowano chodniki i parkingi dla mieszkańców. Założono zieleńce i wykonano nowe nasadzenia drzew ozdobnych, które umilą mieszkańcow  wypoczynek na wolnym powietrzu przed domem. Nowe bloki przed oddaniem do użytku poświęcił proboszcz parafii Najświętszej Panny Gwiazdy Morza ksiądz Tadeusz Nawrot.

   Następne bloki Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zamierza wybudować przy ulicy Polnej w Ustce. Pierwsze prace mają rozpocząć się  na początku nowego 2011 roku. Sześćdziesiąt sześć  rodzin otrzyma wtedy klucze do nowych mieszkań. A póki co 102 mieszkania w Ustce znalazły nowych lokatorów. Osiedle jest zadbane i ciche  jego nowym mieszkańcom z pewnością będzie się tu dobrze mieszkało.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!