NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Polecamy kwatery
Rejsy wędkarskie Darłowo

Darłowo M/Y SPARKYM/Y  SPARKY  zaprasza

Oferujemy:
 - całoroczne morskie rejsy połowowe dla klientów indywidualnych i grupowych w cenie 120 zł/1 osoba (max. 12 wędkarzy).
 Czas rejsu to 8 godzin z możliwością przedłużenia .Gorące napoje, posiłek, ubezpieczenie, licencje na połów wliczone w cenę biletu .
Wypożyczamy uzbrojoną wędkę w cenie 20zł oraz inne akcesoria. Jednostka wyposażona jest w pełen sprzęt nawigacyjny zapewniający bezpieczną żeglugę oraz echosondę ułatwiające lokalizację ławic ryb.  Na życzenie załoga oprawia złowione ryby. Doświadczona załoga  pomoże mniej doświadczonym  wędkarzom , nauczy technik łowienia na morzu.  Wystawiamy faktury VAT.

 Zadzwoń i zarezerwuj rejs wędkarski  :

Tel. 0- 501- 316- 268        lub          +48 (94) 3146500              e-mail: aantosik@wp.pl  

M/Y „Sparky” jest zmodyfikowanym norweskim kutrem pocztowym o nast. parametrach:
Długość całkowita – 14,65m
Szerokość – 4,75m
Zanurzenie maksymalne – 1,92 m
Budowa – Matthiessen - Norwegia Silnik – Ford Diesel
Kadłub – drewniany .

 
Jastrzębia Góra noclegi. Jastrzębia Góra pokoje na wczasy

Jastrzębia Góra - czyste i szerokie plaże!

Jastrzębia Góra To nadmorska miejscowość wypoczynkowa leżąca w gminie Władysławowo. W skład Jastrzębiej Góry wchodzą Lisi Jar oraz Jasne Wybrzeże. Kurort sąsiaduje z osiedlem i przylądkiem Rozewie oraz z osiedlem Tupadły.
Najstarsze dokumenty o Jastrzębiej Górze pochodzą z roku 1848; miejscowość nosiła wtedy niemiecką nazwę Habichtsberg,  pojawiała się również polska nazwa Pilice.

 
Noclegi Wczasy Turystyka woj.pomorskie

Turystyka w woj. pomorskim

Plaża Orzechowo  Poddąbie-plaża

Województwo pomorskie jest położone na obszarze Pobrzeży i Pojezierzy Południowobałtyckich. Na terenie tego województwa występuje urozmaicone ukształtowanie powierzchni powstałe głównie pod wpływem zlodowacenia bałtyckiego, a w pasie nadbrzeżnym - działalności morza. Północno-zachodnia część województwa leży na Pobrzeżu Koszalińskim, północno-wschodnia na Pobrzeżu Gdańskim.Pozostały obszar województwa zajmują pojezierza o młodym polodowcowym krajobrazie ze wzgórzami i wałami morenowymi.
Ze względu na walory przyrodnicze i krajoznawcze województwo pomorskie jest jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Obszarem najczęściej odwiedzanym przez turystów jest wybrzeże.Niemal na całej jego długości znajdują się miejscowości wypoczynkowe posiadające kąpieliska i piaszczyste plaże: Ustka, Orzechowo, Poddąbie, Rowy, Łeba, Jastrzębia Góra, Karwia, Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Kąty Rybackie,Gdańsk, Gdynia, Krynica Morska.oraz kurort o międzynarodowej sławie - Sopot. Na Zatoce Gdańskiej i Zalewie Wiślanym organizowane są wycieczki statkami a Zatoka Pucka jest bardzo dobrym miejscem do uprawiania windsurfingu.
Osobliwością przyrodniczą województwa pomorskiego jest Słowiński Park Narodowy z największymi w środkowej Europie ruchomymi wydmami, które przesuwają się z szybkością 6-10 metrów rocznie.Obszar parku obejmuje również płytkie jeziora przybrzeżne Łebsko i Gardno oraz tereny odpoczynku ptaków przelotnych.W obrębie województwa jest też park krajobrazowy "Dolina Słupi", który oferuje czyste jeziora, lasy, szlak kajakowy na Słupi oraz zabytkowe elektrownie wodne. W głębi województwa jest położone Pojezierze Kaszubskie z licznymi jeziorami rynnowymi (np. Raduńskie, Ostrzyckie) oraz wzniesieniami. Ruch turystyczny koncentruje się tam głównie pomiędzy Kościerzyną a Kartuzami (tzw. Szwajcaria Kaszubska). Atrakcyjnym terenem wypoczynkowym są również Bory Tucholskie z czystymi jeziorami (Wdzydze, Charzykowskie), rzekami i rezerwatami.Duże znaczenie krajoznawcze ma kultura pomorskich grup etnicznych. W rejonie jezior Łebsko i Gardno zachowały się wsie po zamieszkującej tam jeszcze po II wojnie światowej ludności słowińskiej (skansen w Klukach). Dużą część województwa zajmują Kaszuby (od Pucka po Chojnice); mieszkańcy zachowali do dziś swój język i obyczaje. Centrum kultury kaszubskiej stanowią Kartuzy, Kościerzyna i Bytów. W województwie pomorskim można spotkać wspaniałe plaże, zabytkowe miasta i miasteczka, senne, spokojne wioski i cuda przyrody. Warto poznać tą część naszego kraju.

 
Gustloff - największy podwodny cmentarz świata

Największa tragedia morska w dziejach ludzkości.

   Tragedia pasażerów statku Gustloff nie była znana ani  nagłaśniana przez lata powojenne . Zginęli przecież nasi prześladowcy,agresorzy ,ich bliscy lub choćby pobratymcy mówiący tym samym językiem.

 
Władysławowo Noclegi Pokoje Wczasy

Władysławowo - ciekawe miejsce na urlop

Władysławowo to najdłuższe miasto Kaszub  leżące u nasady Półwyspu Helskiego.Do roku 1963 funkcjonowało jako wioska o nazwie Wielka Wieś. W latach 20-tych XX wieku z inicjatywy gen Hallera obok istniejącej wsi powstało kąpielisko Hallerowo. Tuż przed wojną uruchomiono port rybacki "Władysławowo", który swą nazwą nawiązywał do XVII-wiecznego portu wojennego króla Władysława IV, położonego między Chłopami a Kuźnicą. Prawa miejskie Władysławowo uzyskało w 1963 roku.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 174
 
Top! Top!