NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Polecamy kwatery
Jarosławiec przygotowania do sezonu

Trwają prace modernizacyjne i inwestycje poprawiające stan sanitarny Jarosławca. Ten letni już niemal kurort nie we wszystkich miejscach dysponował siecią kanalizacyjną. To duży dyskomfort dla mieszkańców prowadzących działalność gospodarczą polegającą na wynajmowaniu kwater, pokoi i domków letniskowych przyjeżdżającym tu co roku masowo  turystom i wczasowiczom.

Trwa rozbudowa ifrastruktury komunalnej w Jarosławcu. Remontowana jest główna ulica wiodąca wzdłuż brzegu. Na chwilę obecną ulica jest nieprzejezdna, zerwana została nawierzchnia, a pod nią będzie kładziona instalacja kanalizacyjna. Piękna aleja wysadzana kasztanami zyska nową nawierzchnię z polbruku. Prace remontowe i modernizacyjne mają być zakończone przed sezonem letnim.

  Brak kanalizacji i korzystanie z szamb w tej części tak popularnej miejscowości letniskowej nad Bałtykiem był poważnym problemem zarówno dla mieszkańców i gości, jak również dla władz lokalnych. Teraz po podłączeniu do kanalizacji i instalacji zbiorczej mieszkańcy odczują wyraźny komfort, a przyroda i środowisko tylko na tym zyska.

Jarosławiec przygotowania do sezonu

 
Jarosławiec
Noclegi pokoje kwatery prywatne w Jarosławcu


   Niegdyś cicha i senna wioska rybacka wypełniona jedynie w czasie letniego sezonu turystami, rozbrzmiewająca gwarem i wrzawą kolonistów dziś stała się małym miasteczkiem nadmorskim. Z powodu uroczego położenia tej miejscowości i sielskości tu panującej dalekiej od zgiełku, betonu i asfaltu miast do Jarosławca co roku przyjeżdża coraz więcej turystów i amatorów wypoczynku nad morzem. Coraz wiecej osób chce wypoczywać nad morzem z dala od miasta.

   Jarosławiec jest właśnie taką nadmorską miejscowością. Infrastruktura turystyczna w postaci licznych smażalni, jadłodajni, stołówek i kafejek daje nam dostęp do zdobyczy cywilizacji, bez których trudno się obejść, jednocześnie wszystko to jest dostępne niemal na wyciągnięcie ręki, ale w oprawie z natury w postaci bliskiej plaży, w tle szum fal, a po przejściu kilkuset metrów znajdziemy się na nadmorskich polach lub w lesie. Właśnie z tego powodu turyści i wczasowicze licznie przybywaja do Jarosławca, by spędzić tu wakacje, urlop, lub choćby kilkudniowy pobyt. Baza noclegowa Jarosławca jest doskonale przygotowana, bez problemu więc znajdziemy tu noclegi w pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych, ośrodkach wypoczynkowych lub w domku kempingowym.

   Przed sezonem wakacyjnym i we wrześniu jest ciepło i słonecznie, turystów jest tu znacznie mniej, jest więc znacznie ciszej i spokojniej, a ceny pobytu nie wyłączając ceny noclegu są znacznie niższe. Z racji krótkotrwałego sezonu właśnie kwaterodawcy wynajmujący lokale w Jarosławcu zdecydowanie obniżają ceny wynajmu kwater prywatnych i pokoi, by zachęcić w ten sposób turystów do przyjazdu i pobytu w tej znanej i cichej przed i po sezonie miejscowości.

Jarosławiec 

 
Ustka apartament

Noclegi wczasy wypoczynek nad morzem 

 Ustka apartamentUstka apartament z widokiem na morze to w czasie letniego sezonu produkt  poszukiwany przez średnią i wyższą klasę turystów. Są to lokale o wysokim standardzie i bogatym wyposażeniu służące wypoczynkowi zamożniejszej części naszego społeczeństwa.

   W ostatnich latach wybudowano w Ustce wiele nowych obiektów noclegowych i apartamentowców, a ich właściciele wynajmują apartamenty przyjeżdżającym nad morze na wczasy i wypoczynek turystom, wzbogacając ofertę lokalnej, usteckiej bazy noclegowej.

   Dzięki luksusowemu wyposażeniu i komfortowi wypoczynku turyści przyzwyczajeni do wygód i komfortu mogą wypoczywać nad morzem w Ustce znanej od lat jako Letnia Stolica Polski. Przyjeżdża tu bowiem na wczasy i wakacyjny wypoczynek elita z całej Polski. Spotkać możemy na plaży w Ustce osoby znane z telewizyjnego ekranu, jak również polityków oraz inne znane z  mediów osobistości.

W usteckim porcie, jak również na terenie całego miasta znaleźć możemy apartamenty, które mogą stanowić nasze miejsce pobytu i wypoczynku. Nierzadko  w  budynkach wynajmujących apartamenty prowadzone są różnego rodzaju gabinety odnowy i salony urody typu SPA, panie towarzyszące swoim partnerom w letnim wypoczynku z pewnością chętnie  skorzystają z zabiegów upiększających i podkreślających urodę bez konnieczności wychodzenia z budynku.

 
Ustka apartamenty

Noclegi pokoje na wczasy w Ustce

    Ustka apartamenty oferuje w różnych rejonach miasta i są to lokale przeznaczone do wynajmu stanowiące osobne mieszkania apartamentowo wyposażone, jak również  lokale typu apartament w hotelach i  pensjonatach w Ustce.

 Ustka apartamenty

   Cennym uzupełnieniem oferty usteckiej bazy noclegowej jeśli chodzi o sektor apartamentów są lokale tego typu wybudowane w  usteckim porcie. W miejscu, gdzie dawniej funkcjonowało przedsiębiorstwo połowowo-przetwórcze powstało kilka ładnych budynków, zwróconych frontem do portu dzięki czemu mieszkający w nich wczasowicze, turyści i stali mieszkańcy mogą podziwiać z okien, nie wychodząc z pokoi, niezależnie od stanu pogody ruch statków w porcie i życie portowe.

   Również po zachodniej stronie portu na osiedlu o nazwie "Na Wydmie"  można wynająć apartament w luksusowo wykonanych i nowoczesnych budynkach. Blisko stąd na szeroką i mniej zatłoczoną niż wschodnia plażę oraz do nadmorskiego, sosnowego lasu porastającego nadbrzeżne wydmy. Daje to duży komfort wypoczynku z dala od hałasu miasta, a jednocześnie blisko centrów rozrywkowych i promenady, gdzie skupia się życie kurortu. Klimat Ustki sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił, nie bez powodu wszak utworzono tu uzdrowisko. Osoby cierpiące na dolegliwości reumatyczne i schorzenia układu kostno-stawowego mogą korzystać z zabiegów w sanatoriach, jak również w prywatnych gabinetach jakie świadczą usługi lecznicze na terenie Ustki.

 
Jarosławiec apartamenty

Noclegi pokoje wczasy i wypoczynek nad morzem w Jarosławcu

    Jarosławiec apartamenty oferuje turystom w dużym wyborze. W całej miejscowości znaleźć możemy noclegi, bowiem większość mieszkańców tej niewielkiej, nadmorskiej wioski liczącej zaledwie około trzystu mieszkańców trudni się wynajmowaniem kwater i pokoi gościnnych.

 Jarosławiec apartamenty    W ostatnich latach w Jarosławcu powstało kilka nowoczesnych obiektów wczasowo - turystycznych posiadających w swojej ofercie również tego typu lokale.

   Popularność Jarosławca jako miejsca na wczasy i letni wypoczynek nad morzem bierze się stąd, że jest to niewielka miejscowość, jeszcze nie cała zaasfaltowana i wybetonowana, z dala od dużych ośrodków miejskich. A takich właśnie miejsc na wypoczynek poszukujemy najbardziej. Zmęczeni mieszkaniem przez cały rok w  otoczeniu infrastruktury miejskiej, z niewielkim dostępem do przyrody w postaci lasów i ścieżek gruntowych chętnie wypoczywamy w bliskim kontakcie z naturą. Przyzwyczajeni jednak do luksusu i zdobyczy techniki poszukują wygodnych lokali luksusowo wyposażonych i dających poczucie komfortu. Do takich turystów właśnie skierowana jest oferta noclegów w apartamentach w Jarosławcu.

   Wybudowanie aquaparku w centrum Jarosławca poprawiło atrakcyjność tej nadmorskiej wioski, turyści, a zwłaszcza dzieci mogą korzystać teraz z kąpieli w podgrzewanej, morskiej wodzie, pomino złych warunków nie sprzyjających kąpielom morskim lub z powodu zakazu kąpieli w morzu ze wzgledów bezpieczeństwa.

Zapraszamy na urlop i wakacje do Jarosławca.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 154 - 162 z 174
 
Top! Top!