NOCLEGI
 
 
Noclegi w naszej bazie
Start
Ustka
Rowy
Dębina
Orzechowo
Poddąbie
Wodnica
Poleć nas znajomym
Lubią nas w social mediach

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Inne
Strony o turystyce
Imprezy nad morzem
Agroturystyka
Polecamy kwatery
Wędkarstwo morskie
Żeglarstwo
Administracja
O nas
Szukaj
Napisz do nas
DODAJ SWÓJ OBIEKT
REGULAMIN
Mapa serwisu
Wszystkie ogłoszenia
Strony o turystyce
Wykazy artykułów
Sekcja Noclegi
Sekcja Wędkarstwo Morskie
Sekcja Żeglarstwo
Polecamy kwatery
102 mieszkania w Ustce

   Pięć nowych bloków, a w nich sto dwa mieszkania wybudowało Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Mieszkania wybudowane przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce mają być przeznaczone dla stu dwu rodzin, głównie przesiedlonych z budynków przeznaczonych do rewitalizacji. Koszt budowy nowego mini osiedla na ulicy Grunwaldzkiej - najdłuższej ulicy w mieście to siedemnaście milionów dwieście tysięcy złotych, z czego trzy miliony osiemset tysięcy złotych pochodzi z kasy miasta.

   Budynki wybudowano w dość krótkim czasie bowiem trzy lata trwała realizacja ich budowy. Przy blokach wybudowano chodniki i parkingi dla mieszkańców. Założono zieleńce i wykonano nowe nasadzenia drzew ozdobnych, które umilą mieszkańcow  wypoczynek na wolnym powietrzu przed domem. Nowe bloki przed oddaniem do użytku poświęcił proboszcz parafii Najświętszej Panny Gwiazdy Morza ksiądz Tadeusz Nawrot.

   Następne bloki Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zamierza wybudować przy ulicy Polnej w Ustce. Pierwsze prace mają rozpocząć się  na początku nowego 2011 roku. Sześćdziesiąt sześć  rodzin otrzyma wtedy klucze do nowych mieszkań. A póki co 102 mieszkania w Ustce znalazły nowych lokatorów. Osiedle jest zadbane i ciche  jego nowym mieszkańcom z pewnością będzie się tu dobrze mieszkało.

 
Andrzejki i Mikołajki w Ustce

   Na wspólną zabawę połączoną z wróżbami i laniem wosku zapraszają organizatorzy  wieczoru andrzejkowego do usteckiego Centrum Pomocy Dzieciom . Impreza Andrzejkowa ma się rozpocząć o godzinie szesnastej dwudziestego dziewiątego listopada.  Dom Kultury w Ustce jest organizatorem dwóch imprez okolicznościowych dla mieszkańców Ustki. Pierwsza impreza odbędzie się piątego grudnia  w  usteckim Domu Kultury  o godzinie jedenastej, będzie to familijna zabawa pod nazwą "Choinkowe cuda" polegająca na tworzeniu ozdób choinkowych z masy solnej.

   O godzinie szesnastej zaś na scenie  usteckiego Domu Kultury wystąpi Teatr Lalki Tęcza ze Słupska. Artyści przedstawią program artystyczny pod tytułem "Tomcio Paluch". A o godzinie osiemnastej hafciarki usteckie zorganizowane w Klubie Haftu Artystycznego działającego przy Domu Kultury zaprezentują swoje prace na wystawie haftu. Również Biblioteka Miejska  jest organizatorem zabaw i konkursów okolicznościowych, zarówno andrzejkowych jak i mikołajkowych. Zabawa organizowana przez pracowników biblioteki odbędzie się piętnastego grudnia.

   Andrzejki i Mikołajki w Ustce to wiele lat polskiej tradycji ludowej. Szczególnie zabawa andrzejkowa jest zakończenim okresu zabaw i przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Okres czterech tygodni przed tym dniem zwany jest przez kościół katolicki  adwentem co oznacza przygotowanie na przybycie. Ma to być okres wyciszenia, przygotowania duchowego i powstrzymania się w tym okresie od hucznych zabaw i uciech. Zabawa andrzejkowa jest więc ostatnią zabawą przed świętami Bożego Narodzenia.

 
Ustka - koniec rejsu

   Doskonała żeglarka pochodząca  z Ustki Natasza Caban  właśnie realizuje ostatni końcowy etap rejsu dookoła świata. Już 8 listopada  tego roku wypłynęła  w ostatni odcinek podróży, którego portem docelowym jest port w Honolulu na Hawajach. To właśnie  z tego portu licząca 31 lat dawna mieszkanka naszego miasta wypłynęła w roku 2007 , a przepłynęła już prawie dwadzieścia cztery tysiące mil morskich. 

 Gdy już przypłynie do portu w  Honolulu będzie prawdopodobnie najmłodszą polską żeglarką, której udało się samotnie opłynąć świat. Równocześnie  istnieje szansa,  by  została też pierwszą najmłodszą kobietą, która opłynąła w pojedynkę kulę ziemską. Tanasza Polska Ustka - tak nazywa się jej jacht  płynący pod polską banderą. Polscy obywatele, a szczególnie mieszkańcy Ustki mogą być  wyjątkowo dumni ze wspaniałego wyczynu tej doskonałej żeglarki o polskich korzeniach.

  Z ciekawością oczekujemy  na  przyjazd Nataszy do Ustki. Z pewnością po powrocie znajdzie czas by spotkać się z mieszkańcami i porozmawiać z nimi. Przekazać wrażenia i przygody. Na takie spotkania, oraz  morskie opowieści pani Nataszy Caban oczekujemy. Jej wyczyn z pewnością rozsławił Polskę na świecie. Gratulujemy odważnej miłośniczce  żeglarstwa, dla której żeglowanie jest celem samym w sobie, sposobem na życie i filozofią życiową. Koniec rejsu już blisko, czekamy więc na przyjazd wspaniałej Polki do rodzinnego miasta.

 
Wyróżniony portal Gminy Ustka

Ocena portali internetowych samorządów lokalnych powiatu słupskiego   Internet jest dziś powszechnym już środkiem przekazu i sposobem komunikowania się lokalnych władz z mieszkańcami. Samorządy i urzędy miejskie zamieszczają na swoich stronach wiele przydatnych mieszkańcom informacji i ogłoszeń. Informatyzacja urzędów i samorządów, tworzenie stron internetowych tych organizacji i instytucji nie ominęła również powiatu słupskiego.

   W ostatnich dniach redaktorzy Dziennika Słupskiego dokonali oceny jedenastu portali internetowych gmin powiatu słupskiego i dwóch  portali  miejskich miasta Słupsk i miasta Ustki. Wyróżniony został portal Gminy Ustka za czytelność i przejrzystość szaty graficznej, dużo ciekawych informacji, a także za obszerną bazę noclegową dostępną na wymienionej stronie. Jako wyróżniającą się spośród pozostałych portali i stron internetową uznano również stronę internetową miasta Ustki.

   Obie strony uznano za ciekawe i systematycznie aktualizowane, przyjazne osobom szukającym informacji, zarówno obywatelom i mieszkańcom, jak i pomocne osobom, planującym odwiedzenie naszego regionu. Również potencjalni inwestorzy znajdą na wymienionych stronach informacje na temat prowdzonych przetargów i inwestycji. Ocenie podlegała zarówno strona merytoryczna portali, jak też wygląd zewnętrzny, grafika, nawigacja na stronie i przyjazność interfejsu, z którego korzystają również osoby niepełnosprawne, czy słabo widzące.

   W najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie rankingu stron internetowych powiatu słupskiego, co zmobilizuje właścicieli stron do regularnego uaktualniania zamieszczanych treści i atrykułów, a mieszkańcom da możliwość wypowiedzenia się i głosowania na ich zdaniem najlepiej prowadzoną stronę internetową lokalnego samorządu.


 

 
Międzyzdroje kwatery prywatne

Międzyzdroje pokoje gościnne u pani Danuty Kędzierskiej

Pokoje gościnne Międzyzdroje  D. Kędzierska pokoje gościnne

 

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego domu położonego w spokojnej okolicy Międzyzdrojów  w odległości 15 minut drogi do morza. Dom otoczony jest pięknym ogrodem, w którym wśród zieleni i kwiatów możecie Państwo zrelaksować się po morskich i słonecznych kąpielach.

Oferujemy Gościom:

 -  pokoje 1 i 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka).
 - 4-osobowe studio ( 2 pokoje + 2 łazienki).
Pokoje są wyposażone w naczynia stołowe, czajnik, sprzęt RTV.
Do dyspozycji ogólnodostępny aneks kuchenny. Na życzenie Gości dostępne są koce na plażę oraz parawany.

Cena za nocleg w sezonie letnim 01.07 - 31.08 - 45-50zł/doba

- 45-50zł/doba
 - pokój 1 osobowy 55 zł/doba

Cena za nocleg poza sezonem (maj, czerwiec, wrzesień)

- 30zł/doba
 - pokój 1 osobowy 35 zł/doba

Międzyzdroje jest położone między szeroką plażą z wybrzeżem klifowym oraz lasami Wolińskiego Parku Narodowego. Czyste wody Zatoki Pomorskiej, odpowiedni leczniczy mikroklimat, dzika przyroda i piękny krajobraz są atrakcją dla tysięcy ludzi przybywających każdego roku.
Międzyzdroje są idealnym miejscem do wypoczynku, jeśli oprócz plażowania, szukasz dużej dawki rozrywek, lubisz być w centrum wydarzeń - tam gdzie jest gwar i dużo ludzi. Z drugiej strony jednak niesamowita sceneria przyrodnicza dookoła Międzyzdrojów sprawia, że wystarczy odejść parę kroków od centrum , żeby znaleźć się w miejscach cichych i niemal dziewiczych, takich jak nadmorski klif leżący na wschód od mola, albo prastara bukowa puszcza, porastająca wzgórza dookoła miasta.Goście przyjeżdżający na wczasy do Międzyzdrojów mogą nie tylko wypoczywać na pięknej plaży, czy podziwiać urocze krajobrazy; mogą również uczestniczyć w wielu organizowanych w mieście atrakcjach kulturalnych i rozrywkowych, w których często udział biorą znane gwiazdy filmowe i sportowe.
Ozdobą naszego kurortu jest piękne długie molo oraz drewniane budynki zdrojowe kontrastujące z nowoczesnymi apartamentowcami.

Galeria:

1ogród  2ogród

1pokój  2pokój

3pokój  pokój

Aneks kuchenny  1łazienka

2łazienka  3łazienka

Kontakt:

Brak kontaktu
72-500 Międzyzdroje
Telefon:

Email(*):
Strona www:  

Zapraszam Państwa od  01 maja do 30 września.

 

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 153 z 174
 
Top! Top!